یکشنبه , ۳۰ دی ۱۳۹۷
قنبر نارویی آلبوم دشتی قنبر نارویی
آلبوم دشتی قنبر نارویی

دانلود فول آلبوم دشتی قنبر نارویی خواننده محبوب رودبار جنوب

آلبوم دشتی قنبر نارویی

آلبوم دشتی قنبر نارویی

دانلود دشتی۱

پخش آنلاین

 

دانلود دشتی ۲

پخش آنلاین

دانلود می خوام برم کوه شکار آهو

پخش آنلاین

دانلود دشتی ۳

پخش آنلاین

دانلود آهنگ یه دونه انار دو دونه انار

پخش آنلاین

درباره قنبر نارویی

تقریبا میشه گفت همه در رودبار زمین قنبر نارویی رو می شناسند و آهنگ های ایشان رو گوش کردند. قنبر ناروئی سالیان زیادی است که با صدای دلنشینش نوای رودباری را به گوش همه رسانده و از موسقی لذت می برد و دوست دارد مردم هم از نوای رودبارزمین لذت ببرند.

قنبر ناروئی با صدای زیبایش ترفدارهای زیادی پیدا کرده و روز به روز به محبوبیتش نیز افزوده می شود. از ایشان برای اجرا در مراسمات عروسی در کشورهای حاشیه خلیج فارس، بندرعباس و … دعوت می شود. نوازنده اورگ و همکار قنبر ناروئی، فرشید احمدی است که الحق یکی از بهترین نوازندها در سبک خودشون می باشند.

درباره رودبار جنوب

شهرستان رودبار جنوب یکی از شهرستان‌های استان کرمان است؛ که در منتهی‌الیه جنوب شرقی استان قرارگرفته‌است که از شمال با بم و عنبرآباد از شرق با استان سیستان و بلوچستان از جنوب با قلعه گنج و از غرب با کهنوج همسایه است. فاصله آن از مرکز استان ۳۳۳ کیلومترو با جیرفت ۸۵ کیلومتر و فاصله آخرین آبادی آن تا مرکز استان ۵۰۰ کیلومتر است.

مساحت این شهرستان ۱۳۲۰۰ کیلومتر مربع می‌باشد و مرکز آن شهر رودبار است. جمعیت این شهرستان در سال ۱۳۹۰، برابر با ۱۰۴٬۴۲۱ نفر بوده‌است. کتاب جامع “روزگاری در رودبار جنوب “به قلم ساسان مهیمی درباره تاریخ این منطقه میباشد.(آلبوم دشتی قنبر نارویی)

3 دیدگاه

  1. زنده باد قنبر نارویی…..اسماعیل از گهردو

  2. قنرجان عالیه اهنگات.ازتیرورمیناب

  3. عالی است آهنگ قنبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.